Час вимагає оновлення та змін. Ці зміни необхідні у всіх сферах нашого життя, і кожен має розпочати з себе.

Ми це зробили! Партія «Батьківщина» на Тернопільщині якісно оновилася. Наші лави не лише поповнилися, нам вдалося зберегти і зміцнити наш партійний «кістяк». Я вдячний кожному партійцю від села до міста за підтримку, довіру, українську позицію.Ми прислухалися до Вас, ми врахували політичні реалії і створили команду гідних, сильних, професійних, достойних патріотів. Для наших кандидатів не було важливо, під яким номером вони будуть йти, – це і є командна робота, коли кожен розуміє, що в єдності наша сила. Ми маємо перемогти!

Нам вдалося сформувати команду політичної еліти, яка працюватиме для того, щоб відновити довіру людей до політиків, до представників влади, змінити зашкарублу систему корупції та несправедливості.

Нашій партії – 21 рік, переважну більшість з них ми працюємо в опозиції, в опозиції до владних антиукраїнських режимів. Ми завжди були з Вами на Майданах, барикадах, в окопах. Ми не відступили, не  продалися, не стали черговим політичним проектом оліргахічних кланів.

Людина – понад усе! Українець – повноправний господар на своїй землі! Це наші девізи, наша мета і завдання. Ми йдемо на вибори, щоб продовжувати працювати для відродження сіл, селищ, міст, області та України. Йдемо, щоб зберегти українську землю, її суверенітет, її мову, історію, культуру та традиції

 Для наших дітей та онуків, для сучасних та майбутніх поколінь українців.

Прошу Вас, шановні жителів області, підтримати кандидатів  в депутати від партії «Батьківщина» до обласної, районних, міських, селищних та сільських рад та на посаду сільських, селищних та міських голів.

Ми з Вами – одна команда – єдина надійна команда Батьківщини!

Василь Деревляний,

Голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вибори 2020, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #партія «Батьківщина», #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: