На перехресті сіл Верхняківці та Озеряни Борщівського району не розминулися дві іномарки та БУС. До лікарні госпіталізували пасажирку одного з авто та шестирічну дитину.
Як повідомляє поліція, водій автомобіля Audi А4, проїжджаючи перехрестя, не пропустив водія на Toyota Land Cruiser, що рухався головною дорогою. Порушення правил стало причиною зіткнення. В результаті удару Toyot(у) відкинуло на автомобіль Mercedes-Benz.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, у водіїв відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю.