За попередню добу на Тернопільщині коронавірус забрав життя двох жителів. Вік загиблих – 60-72 роки.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», помер чоловік 60 р. с. Кривче Борщівський район, жінка 72 р. с. Гумниська Теребовлянський район. За добу лабораторно підтвердили 299 випадків COVID-19.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Станом на 21 жовтня на Тернопільщині лабораторно підтверджено 17498 випадків коронавірусу, з них 228 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужало 12020 осіб.