У Тернопільській загальноосвітній школі № 23 відкрили оновлений спортивний комплекс для тренувань з вільної боротьби. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як зазначає міський голова Сергій Надал, спортивний зал є одним з найкращих залів для вільної боротьби у місті. Вихованці СК «Галицькі леви», КЗДЮСШ №1 та інші спортсмени кожного дня тренуються у спортзал. У цьому приміщенні також проходять дитячі турніри різного рівня, в тому числі і всеукраїнські.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Зал уже потребував ремонту, тож торік у ньому було відремонтовано дах, а цьогоріч – облаштовано нову підлогу зі спеціальним покриттям для занять з вільної боротьби, проведено ремонт роздягалень, влаштовано бойлери для цілодобової гарячої води та облаштовано окремий зал силових тренажерів, – зазначив Сергій Надал.
До слова, у тренажерному залі згодом планують встановити спеціальне покриття та оновлено станки для жиму лежачи.