У Тернополі напередодні та у день виборів можна буде отримати виготовлені паспорти громадянина України. Отримати документи можна буде у місцевому ЦНАПу. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Такі дії робляться з метою сприяння реалізації громадянами України свого виборчого права на місцевих виборах 25 жовтня. Відтак, забезпечуватимуть видачу вже виготовлених паспортних документів адміністратори ЦНАПу відповідно до графіка: 24 жовтня з 8:00 до 15:00 год; 25 жовтня з 8:00 до 20:00 год.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що 25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. На них обиратимуть депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів.