Переможці конкурсу «Золотий фліпчарт» зможуть отримати запрошення на музичний фестиваль «Файне місто 2021».
Як зазначають організатори, усі переможці (1-3 місця) отримають запрошення на фестиваль на музичний фестиваль. Окрім того, організатори фестивалю оберуть 10 громадських організацій, які зможуть презентувати свою роботу на локації «Алея громадських організацій» під час проведення фестивалю.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Подати заявку на конкурс можна з 5 до 27 жовтня за посилання https://flip.activitycenter.org.ua/. Участь у проєкті можуть взяти члени громадських організацій, ініціативні групи, громадські активісти з Тернопільської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської областей.
До слова, «Золотий фліпчарт» направлений на підтримку активних громадян шести областей: Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).