Юлія Тимошенко: 25 жовтня – день доленосних місцевих виборів, а не фальшивого опитування від президента

Опубліковано:
18 Жовтня, 2020 о 12:13

Сьогодні стає очевидним, що президента не хвилюють ані ситуація в країні, ані економічна криза, яка б’є по добробуту людей, ані ковід, який загрожує здоров’ю українців. Його не цікавлять навіть більшість тих питань, на які він закликає громадян дати відповідь під час так званого «опитування». Бо головна мета, яку він сьогодні переслідує, прикриваючись цією акцію, – це легалізація наркотиків.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції у Києві.«Чи хоч одна людина в країні заперечуватиме, щоб довічно садити корупціонерів? Хоч одна людина в країні проти того, щоб з 450 депутатів залишилось 300? Хоч хтось у країні протестуватиме проти застосування Будапештського меморандуму, який гарантує Україні мир та повернення територій? Про що запитання щодо вільної економічної зони на Донбасі, яка фактично запроваджена законом про особливий статус?» – запитала Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, що весь інформаційний шум навколо опитування влаштований заради одного – легалізації наркотиків в Україні.

«Коли президент оголосив, що хоче в людей запитати, чи підтримують вони легалізацію наркотиків, це говорить про те, що почав реалізовуватися план, який робитиме Україну в Європі центром наркоторгівлі, центром роботи наркокартелів. Це призводитиме до того, що наших дітей, внуків, членів наших родин втягуватимуть в організовану на державному рівні злочинну наркосистему», – застерегла Юлія Тимошенко.

«З нашими судами, з нашими силовими структурами, які є сьогодні частиною наркоторгівельних операцій на нашій території, з владою, яка сьогодні на замовлення наркокартелів протягує це опитування, а далі протягуватиме й закон про легалізацію наркотиків в Україні, про легалізацію марихуани – все це робиться для того, щоб Україну багаторазово використати і виснажити», – обурилася вона.

Юлія Тимошенко вважає, що протидіяти цьому сценарію треба вже зараз. «Батьківщина», наголосила лідер партії, звернеться до Центральної виборчої комісії з вимогою на базі чинного закону про вибори, на базі Конституції – дати офіційне роз’яснення, що в день виборів заборонені будь-які опитування.

«Ми звернемося також до всіх політичних сил, щоб 20 жовтня, коли почне працювати парламент, Верховна Рада ухвалила постанову про заборону проведення опитування під час виборів», – повідомила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» закликала українців у день виборів 25-го жовтня прийти на виборчі дільниці і проголосувати проти курсу влади – за людей, які представлятимуть інтереси українців, а не можновладців. І не легалізувати своєю участю фальшиве опитування від президента.

«Це наше з вами життя, це для нас із вами президент підготував фальшиве опитування, яке невідомо як буде проводитися, невідомо, хто буде збирати анкети, невідомо, хто буде рахувати голоси. Для нас він підготував легалізацію наркотиків. Для нас він підготував таке майбутнє. Тому я хочу попросити всіх українців – прийдіть на виборчі дільниці 25-го жовтня і законно проголосуйте своїм бюлетенем проти такої стратегії президента і голосуванням покажіть своє ставлення до стратегії розпродажу України, до стратегії духовного, морального знищення української нації через ті рішення, які він зараз хоче проштовхувати», – закликала Юлія Тимошенко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #батьківщина, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #тимошенко
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: