Тернопільська обласна прокуратура здійснювала процесуальне керівництво та підтримувала публічне обвинувачення за ч. 2 ст. 296, ч. 2 ст. 121 КК України стосовно 2 хуліганів, які завдали тяжких тілесних ушкоджень тернополянину у лютому 2018 року біля нічного клубу «Марципан» в обласному центрі.
Прокурор довів у суді, що 18 лютого 2018 року близько 4 год ранку 2 юнаків безпричинно завдали кілька ударів по голові тернополянину, який перебував на той час поряд із нічним клубом, що по вулиці Кривоноса, 2Б, м. Тернополя. Усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, вони збили потерпілого з ніг та продовжували копати, поки останній не втратив свідомості.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Судом визнано винними осіб в інкримінованих злочинах. Оскільки суд призначив нападникам покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі та 5 років позбавлення волі із застосуванням ст.75 КК України (умовне покарання), то прокуратура оскаржуватиме вирок через м’якість покарання.