Коронавірус забрав життя чотирьох мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 62-70 років.
Як Повідомляє ДУ «», померла жінка 64 р. Збаразький район с. Чернихівці, чоловік 70 р. Борщівський район смт Скала-Подільська, жінка 62 р. смт Гусятин, жінка 64 р. м. Тернопіль. Попередньо у пацієнтів підтвердили діагноз коронавірус.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Станом на 16 жовтня на Тернопільщині підтвердили 16911 випадків коронавірусу, з них 215 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужало 11712 особи.