У четвер, 15 жовтня, під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було ухвалено нове епідемічне зонування України.
Зокрема, до червоної зони з 19 жовтня буде зараховано значну частину Тернопільської області. А саме – міста Тернопіль, Бережани, Кременець та Чортків, Борщівський, Заліщицький та Монастириський райони.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До помаранчевої зони потрапили Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Збаразький, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський, Чортківський та Шумський райони.
Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.