Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановили нове епідемічне зонування. Відтак, Тернопіль віднесли знову до «червоної» зони карантину.
До «червоної» зони карантину будуть віднесені також міста Бережани, Кременець та Чортків, Борщівський, Заліщицький та Монастириський райони Тернопільської області. Почне діяти нове епідемічне зонування. З 00 годин 00 хвилин 19 жовтня (понеділок).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що у «червоній» зоні карантину забороняється: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; відвідування закладів сфери культури, кінотеатрів; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів; обмеження зеленої, жовтої та помаранчевої зон зберігаються; відвідування закладів торговельного і побутового обслуговування населення.