Коронавірус забрав життя двох мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 69 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», на Тернопільщині за попередню добу підтверджено 223 випадки зараження вірусом COVID-19. Зареєстровано 2 летальних випадки: жінка 69 р. м. Кременець, чоловік 69 р. Теребовлянський район с. Нова Могильниця.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, станом на 15 жовтня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 16695 випадках діагноз лабораторно підтверджений (15468 випадків – дорослі, 1227випадків – діти), з них 211 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужало 11512 особи