Тернополянка Оксана Коваль три місяці тому написала лист до королеви Великобританії Єлизавети ІІ. На днях жінка отримала відповідь.
У своєму листі до королеви Єлизавети ІІ жінка розповіла про випробування з якими її сім’я зіштовхнулася та своїх дітей. А також, про те наскільки важлива для неї підтримка королеви.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Відповідь, яку ми будемо переказувати нашим дітям, як виростуть, а потім внукам. Цей день назавжди увійде в історію нашої сім’ї, як символ того, що – мрії збуваються! Хтось може подумати, а що з того листа? А для мене це не просто набір з сухих літер! Це знак того, що навіть за тисячі кілометрів Ви можете отримати слова підтримки! Навіть від самої Королеви Великобританії», – зазначає Оксана Коваль.
Разом із відповіддю лист жінка отримала також буклет з розповіддю про королівські атрибути.