Якщо лікар щось пропустив, він залишається на узбіччі професії, якщо – депутат – має піти в політичне забуття

Опубліковано:
7 Жовтня, 2020

Я – Оксана Галич,  і я змінюю своє життя, бо сподіваюся змінити наше з вами майбутнє.  Тому балотуюсь у депутати до Тернопільської обласної ради в складі згуртованої, мислячої команди, яка вміє приймати рішення і має сміливість змінювати майбутнє. Це ВО «Батьківщина».

Професії – віддаю все життя.З 2011 р. я працюю в Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина» лікарем акушер-гінекологом. В акушерстві немає місця егоїзму: ти або цілком віддаєш себе роботі, або просто не можеш її виконувати.

Я знаю мрії, надії і сподівання кожної жінки, кожної матері, оскільки я теж дружина і мати двох дітей.

Давно розпочата реконструкція перинатального центру, яку через відсутність фінансування  ніяк не можуть завершити. Майже усіх жінок з високим ступенем акушерського ризику направляють до нас. Ми вирішуємо усі проблеми: забезпечуємо жінкам догляд, лікування, родорозрішення, виходжування немовлят. Нам вдалося розгорнули другий етап догляду новонароджених за власні фінансові ресурси, допомоги від держави ми не відчули. Медики працюють на власному альтруїзмі, за рахунок залучення меценатів і ціною безмежних зусиль. Обладнання і коштів не вистачає, а попереду опалювальний сезон…

Мої зусилля як депутата будуть спрямовані на те, щоб реконструкція ТОКПЦ  «Мати і дитина»  була завершена, а медики отримували за свою працю адекватну заробітну плату.

Державі вже давно час звернути увагу на проблеми, які існують в медицині. Я за реформу в медичній галузі, що поєднує спільну відповідальність державних органів місцевого самоврядування і медичних закладів. З одного боку – це матеріальна база – найновіше діагностичне обладнання і апаратура, з другого- можливості і професіоналізм медичних працівників. Це співпраця з фармакологічними інститутами і науковими лабораторіями при опрацюванні протоколів лікування. Підняття на вищий і основний рівень діагностики та профілактики захворювань,  для цього має бути тісна інформаційна взаємодія із сімейними лікарями.  Знаючі, грамотні, розумні професіонали своєї справи працюють по всьому світу.

Я представник молодого покоління, яке має великий потенціал для здобуття знань, навиків і застосування їх на практиці. Я буду працювати, щоб кожен  медик мав можливість себе реалізувати як професіонал в нашому місті та області, а пацієнти отримали кваліфіковану медичну допомогу. Я буду захищати гідність своїх колег.

Тож, я Оксана Галич, упевнена в собі, завжди «тримаю руку на пульсі», стежу за новинами у своїй сфері, не нехтую прогресом і постійно навчаюся, обмінююсь досвідом з колегами.

Людина сама здатна вибирати та вирішувати, кому довірити здоров’я, не менш важливо вибрати людей, яким можна буде довірити життя цілих громад.

Довідково

Галич Оксана Василівна кандидатка в депутати до Тернопільської обласної ради. «09» у партійному списку по округу №2 (Тернопільська об’єднана громада).

Народилася 29 квітня 1985 року в м. Тернопіль Тернопільської області.

До 6-го класу навчалася в Білецькій ЗОШ I-III ступенів, продовжила навчання в Українській гімназії ім. І.Франка, яку з відзнакою закінчила у 2002 році.

У 2008 році закінчила Тернопільський державний медичний університет (з відзнакою) за спеціальністю «Лікувальна справа». 

Лікар акушер-гінеколог І категорії комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради.

Заміжня, з чоловіком виховуємо двох синів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #батьківщина, #галич, #кандидат, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: