“Тернопільський адміністративний прийняв справді мудре рішення, дозволивши нашій партії йти на вибори. Це підтвердження того, що справедливість таки існує. У сучасному світі немає місця таким ганебним маніпуляціям і незаконним рішенням, які приймала міська виборча комісія. Тепер наш виборець отримав своє право проголосувати за наших кандидатів у міську раду і за мене, як міського голову.”
Так кандидат на посаду міського голови від Радикальної партії Олег Ляшко Володимир Барна відреагував на рішення суду, який відбувся 4 жовтня. Ним скасовано рішення міської територіальної виборчої комісії про відмову в реєстраціі Тернопільської Територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка. Тепер міську ТВК зобов’язано її зареєструвати.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ