У Тернополі відзначили Міжнародний день людей похилого віку. З нагоди свята для тернополян «золотого» віку організували концерт. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
«Щороку 1 жовтня весь світ відзначає День людей похилого віку. Це вже стало доброю традицією і для нас. Я маю за честь сьогодні звертатися до Вас, представників найповажнішої частини нашого суспільства. Для нас є надзвичайно важливими Ваші думки та Ваші поради, як зробити наше місто кращим. Ви завжди активно долучаєтеся до різноманітних заходів, які відбуваються у Тернополі та надихаєте нас», – сказав міський голова Сергій Надал.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, Міжнародний день людей похилого віку (англ. International Day of Older Persons) — проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, відзначається в усьому світі 1 жовтня.