Група «гастролерів обікрала одну із квартир Тернополя: привласнили близько 768 тисяч гривень
Правоохоронці викрили групу «гастролерів», які обкрадали помешкання. Злочинці встигли уже обікрасти одну квартиру у Тернополі.
Як повідомляє поліція, коли власники квартири повернулися додому, то виявили пропажу золотих виробів та грошей на суму близько 768 тисяч гривень. Згодом стало відомо, що до крадіжки причетні раніше судимі за майнові злочини жителі Маріуполя та Києва. Чоловіки намагалися втекти, протаранивши два службових поліцейських автомобіля. Проте правоохоронцям вдалося затримали підозрюваних на території Кременецького району.
До слова, під час затримання у злочинців було вилучено речові докази, а також транспорт, на якому вони пересувалися. Наразі, правоохоронці встановлюють спільників затриманих, а також місце, де злодії заховали гроші. Триває слідство.
Останні новини:
- Військовому з Тернопільщини посмертно присвоїли звання Героя України
- Зимовий відпочинок: популярні напрямки та зміни у маршрутах
- “Тернопільобленерго” оприлюднило графік відключення світла на 7 грудня (Оновлено)
- «Ортодонтія – це не лише про рівні зуби. Це про гармонію, впевненість і красу, що починаються з усмішки»