У суботу 12 вересня поряд з будиночком, у якому вже більше 30 років розміщується громадська організація “Клуб любителів зимового плавання і загартовування “Нептун””, було досі людно. Чоловіки та жінки активно прибирали територію поряд з нещодавно поставленими тренажерами. 14 червоно-чорних конструкцій не повторюють попередників, до яких вже звикли у районах Тернополя – “Доріжка здоров’я” розрахована на дорослих людей, які зможуть на відкритому повітрі проводити особисті тренування або разом з тренером. Така ідея заступника керівника ГО Якова Сидорука реалізована завдяки участі у програмі “Громадський бюджет 2019”. Проєкт пройшов у категорії “Малі проєкти”. “Ми дуже вдячні усім, хто нас підтримував у цій непростій справі, хто віддав свій голос саме за нашу ідею. Наша доріжка не буде огороджена і вона доступна для всіх тернополян. Надіємось, що вандалізму не буде, і дуже тішимось, що нам подарували освітлення та камеру спостереження, – розказав Богдан Поломацканич, очільник ГО “Нептун”.
Прийшов провідати своїх давніх товаришів тернопільський підприємець Володимир Швайка. Чоловік неодноразово допомагав спільноті і зараз також готовий взяти на себе виготовлення інформаційного стенду та табличок до кожного тренажеру. Також чоловіки обговорили, яким чином доробити ремонт у будиночку, щоби більш ефективно запрацював клуб “Нептун”. До речі, тільки за суботу під час спільної праці до вступу у громадську організацію написали заяву двоє тернополян.
Перегляньте також:
- Проєкт «ДІМ: Дитяча Інклюзивна Медіастудія. Місце сили»
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
“Ми запрошуємо усіх, кому не байдуже своє здоров’я. Не обов’язково занурюватись у крижану воду, можна просто підтримувати своє гарне самопочуття та гартувати тіло у гарній компанії”, зазначає Богдан Поломацканич.
Зауважу, що тренажери від українського виробника ТМ “Syndicate company”, м. Вінниця.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/13/f15214a820c9629f551ae43777633e7a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/13/01e8b6eea0fb24defb491284e7d380eb.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/13/d8fa9b422b37f915909640dc1ccd3774.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/13/eefadbc593eea1fa5a601160b0dfcd69.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/13/71b8e621aa3957211f01f6638eb74291.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/13/c4f6c2dca9bea3c8feb7c197a775f469.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/13/9017459f0142f64207903330b99e8be5.jpg)