Тернополі представники Всесвітньої організації охорони здоров’я вчать робити тести на коронавірус місцевих вірусологів і медпрацівників. Триватимуть такі навчання 11 днів. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Спеціалісти з МОЗ та ВООЗ розказують та показують, як правильно подбати про власну безпеку та швидко виявляти у зразках COVID-19.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«На сьогодні дослідження на коронавірус роблять 10 вірусологів. За добу можуть опрацювати близько 1000 зразків. Участь у навчаннях беруть лікарі-вірусологи, лікарі-епідеміологи, помічники-лаборанти, мікробіологи, діяльність яких пов’язана з виявленням COVID-19. А завдяки таким навчанням більше людей отримають необхідні теоретичні знання та практичні навики. А це допоможе нам збільшити потужності нашого центру і опрацьовувати більше біоматеріалу. Це дуже актуально, враховуючи епідеміологічну ситуацію в Україні та нашій області», – зазначила Оксана Чайчук.
Навчання проводитимуться у два етапи: теорія та практичні заняття. Загалом, участь у тренінгу беруть 24 людини
До слова, Тернопіль третє місто в Україні де проводять такі навчання.