На водоймі села Марковичі неподалік міста Горохів відбувся Кубок Волинської області з ловлі риби спінінгом з берега. У змаганнях взяло участь 12 команд риболовного спорту. Більшість учасників — представники областей західної України.
Протягом одноденних змагань і погода, і клювання видалися не найліпшими, проте команда земляків з Тернопільщини «Опілля»-ТОФРС» завзято боролася за перемогу. Наполегливість винагородила тернопільських риболовів високим результатом: спортсмени «Опілля»-ТОФРС» посіли друге командне місце. Загалом тернополяни впіймали приблизно 2,5 кг риби.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/08/26/06ed6e4d8b4f1a0c301d33da50a7796c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/08/26/201b27d0e682683f5c107222206cb1c2.jpg)
Враження після змагань на Волині у наших риболовів щонайприємніші. Капітан команди «Опілля»-ТОФРС» Степан Семенів заявив, що тернопільським учасникам вдалося реалізувати спільні очікування.
«Нашій команді зіграв на руку попередній досвід із ловлі риби у Марковичах. Адже кілька тижнів тому на тій же водоймі відбувся чемпіонат Волинської області. Під час нього ми отримали досвід, і це також допомогло здобути друге місце на Кубку. Тож прямуючи до Марковичів, ми вже знали куди їдемо і що саме нам слід робити на цьому ставку», — зазначив Степан Семенів.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/08/26/6b047d79b185a5187bd711ef7e7c6db4.jpg)
Капітан «Опілля»-ТОФРС» також подякував корпорації «Опілля» за незмінну підтримку риболовного спорту на Тернопільщині.
«Наша команда щиро вдячна підприємству «Опілля» за сприяння в організації поїздки спортсменів Кубок Волинської області з ловлі риби спінінгом з берега. Пивоварня забезпечила тернопільських риболовів напоями та спортивною формою для змагань. Допомога «Опілля» для нас — важлива та цінна», — відмітив Степан Семенів.
Директор з маркетингу корпорації «Опілля» Володимир Гомівка зауважив, що підприємство «Опілля» зацікавлене у підтримці розвитку риболовного спорту на Тернопільщині. Адже змагання риболовів це не тільки впіймані трофеї та нагороди, а й чудова можливість відпочити від напруженого ритму життя, побувати на природі та очистити свої думки від негативу.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/08/26/e5e04d021caeeca1ccf3912210ce9583.jpg)