На Тернопільщині правоохоронці затримали чоловіків, які впродовж кількох місяців викрадали металеві деталі з колії на дільниці в Скалі-Подільській Борщівського району. Збитки оцінили більш як на триста тисяч гривень
Як повідомляє поліція, на початку року зникнення запчастин виявив працівник колії, коли проводив обхід території. Правоохоронцям вдалося знайти зловмисників. Ними виявилися двоє уродженців Хмельницької області, один з яких уже притягувався до кримінальної відповідальності.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Встановили, що на злочин чоловіки приїжджали легковим автомобілем. Між крадіжками робили паузи, аби їх не викрили правоохоронці. Самі ж зловмисники зізналися у скоєному.
До слова, за крадіжку хмельничани постануть перед судом.