На пожнивному полі біля села Косів Чортківського району встановили синьо-жовтий стяг із рулонних тюків соломи. Загальна площа «солом’яного» прапору, який встановили працівники ПАП «Дзвін», становить 52,72 метра квадратних.
Над створенням прапору трудилися два дні. Одного дня тюкували солому, а іншого – розфарбовували у синьо-жовті кольори.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Синьо-жовте знамено, довжиною 52 метри і висотою 4,86 метра, загальною площею 252,72 метра квадратні, розгорнули працівники ПАП «Дзвін» відділку Звиняч на пожнивному полі біля села Косів Чортківського району Тернопільської області.Робота над прапором зі 160-ти рулонних тюків соломи, висотою трішки більш як 1,21 метра і діаметром 1,30 метра кожен, приурочена до Дня Державного Прапора України з темою: «Наш Стяг і праця – на посвяту величі Твоєї, Україно !», – йдеться у повідомленні.