Національні стяги, розмірами 10 на 1,5 метри з нагоди Дня прапора розвивалися за двома літаками над містом Тернополем на висоті вище 300 м.
В центрі міста, над самим ставом, для того щоб глядачі могли це побачити ближче, стяг опустили на висоту приблизно 70 м.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Все це зроблено зусиллями міської команди партії “За майбутнє”, при підтримці народного депутата України Івана Чайківського та в рамках підтримки аматорів малої авіації.
“День прапора по-особливому! Всіх тернополян та гостей міста привітали зі святом новим аматорським рекордом: нааціональний стяг підняли на рекордну для Західної України висоту: понад 300 метрів. Символічно, що ми не боїмося нових висот! Все це стало можливим завдяки нашим кандидатам, які розвивають малу авіацію в області. Для нас їхня робота, це ще один напрямок пізнання принад Тернопілля туристами”. – сказав Іван Чайківський.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/23/37757483071b951c237f193397db40c1.jpg)
Двома роками раніше команда Івана Чайківського вже піднімала прапор на найвищий в Західній Україні флагшток. Тоді стяг замайорів над Настасовом на висоті 33 метри (http://agroprodservice.com.