У Бережанах з площі Ринок викрали прапор, який був частиною оформлення міста напередодні Дня Державного Прапора України. Про це повідомляє Бережанська міська рада.
Зловмисника закликають повернути крадене. Адже присвоєний один прапор не зробить людину багатішою.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
«Дорогі наші жителі!!! Вирвані квіти на клумбах, “приватизований” прапор, не зробить когось з вас багатшим чи щасливішим! Давайте будемо людьми!!! Будь ласка, поверніть на місце прапор!», – йдеться у повідомленні.
До слова, День Державного Прапора України щорічно відзначають 23 серпня. На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми.