Не зважаючи на карантинні обмеження сьогодні, 19 серпня, віряни ринулися до храмів освячувати фрукти та овочі. Світлинами зі скупченням людей поблизу храмів діляться люди у соціальних мережах.
Зокрема, у місті Бережани масово пішли освячувати кошики та букети до місцевого храму. На світлині видно, як люди вистроїлись на дворі, щоб освятити кошики та букети. Більшості із парафіян не мали масок та не дотримувалися соціальної дистанції
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
До слова, напередодні свята – Преображення при Тернопільській ОДА відбулася Рада церков. Священнослужителів закликали дотримуватися карантиннх обмежень.