У Чорткові, в рамках програми «Про запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності», придбали шкільне приладдя, яке згодом передадуть дітям-сиротам. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Для 35 дітей уже підготували пакунки, які в скорім часі відправляться до своїх власників. Зокрема, учні отримають: зошити, ручки, олівці, фломастери, лінійки, пенал, гумки тощо.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, для придбання шкільного приладдя з бюджету громади виділили 6148 грн