14 кілометрів автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече – вже з новим покриттям. Учора підрядна організація завершила влаштування останніх метрів верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону, завтовшки 5 см.
Обхід Кременця — це останній відрізок дороги М-19 від Тернополя до кордону з Рівненською областю, який оновлюють у 2020 році в рамках проєкту #Велике_будівництво. Відтепер доїхати від обласного центру на північ трасою М-19 можна з комфортом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/18/07683a8fd305481f35559e57c839cdfe.jpg)
Сьогодні на відрізку влаштовують тротуари. Попереду – нанесення розмітки, встановлення світлофорного об’єкта та підключення нової системи освітлення у межах населених пунктів.
Роботи виконує ТОВ Техно-Буд-Центр
Зазначимо, що протягом 2020 року в Тернопільській області буде відремонтовано 146,5 км автошляху М-19. Завершено роботи на 8 км неподалік селища Вишнівець, сіл Горинка та Старий Вишнівець. Паралельно працюємо на автошляху М-19 між Тернополем та Заліщиками.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/18/b0a3336349bd94b7d9373c193f4c5655.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/18/fd239c930b88e63647a524b8f07cec76.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/18/9c569fc2554add8293d3dadc62462e1e.jpg)