Сьогодні, 17 серпня, своє 35-ліття святкує завідувач єпархіальної канцелярії, головний редактор єпархіального часопису «Лампада Православ’я», ключар собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени протоієрей Володимир Зубілевич. Про це повідомляє Тернопільська єпархія Православної Церкви України.
«Нехай Всемилостивий Господь береже Вас у здоров’ї та мудрості, щедро обдаровує всіма християнськими чеснотами, скріплюючи і надихаючи Вас і надалі на невтомну працю у Винограднику Христовому на благо Святої Православної Української Церкви», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ