«Територія не була огороджена»: у Тернополі дитина впала в яму поблизу каналізаційного колектора
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 12 Серпня, 2020 о 15:43
24.06.2026
20:58:16
У Тернополі на вулиці Лесі Українки вчора, 11 серпня, неповнолітня дівчина впала в яму поблизу каналізаційного колектора.
Як повідомляють в поліції, на місці проводилися ремонтні роботи. Територія не була належним чином огороджена, а через сильну зливу і великий наплив води15-річна дівчина не помітила яму. На щастя, школярці вдалося самотужки вибратися з неї.
До слова, дівчині надали медичну допомогу. Поліцейські встановлюють обставини події
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026