На лікування маленького Богдана, який бореться з важкою недугою, зібрали понад 34 тисяч гривень. Кошти передали бабусі дитини, яка самостійно його виховує. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Нагадаємо, що Богдану необхідна операція ніг, яку проводять у Києві. Для проведення хірургічного втручання потрібно зібрати 148 000 гривень. Наразі стан дитини погіршується. Богдан відчуває сильні болі в ногах та вставати уже, на жаль, не може.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Допомогти маленькому тернополянину зібрати потрібну суму на операцію ніг може кожен охочий, перевівши будь-яку суму на рахунок А-банку 5169 1570 3135 7407 (Заболотна Галина Іванівна). Номер волонтера +380966729897 – Оксана Терещук.