До села Лішня Кременецького району на Всеукраїнську прощу родин загиблих на Сході України прибули люди майже з усіх регіонів України. Зокрема вчора, 5 серпня, приїхало близько 80 членів сімей загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні. Очікується прибуття приблизно ще 120 родин загиблих військових.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«З Божою допомогою розпочалась четверта Всеукраїнська проща родин загиблих на Сході України з російським окупантом. Дякую родинам з Львівщини, Кропивницького, Донецької, Черкаської, Рівненської, Дніпропетровської, Хмельницької областей, що прибули сьогодні. Слава Україні!», – каже Андрій Любунь.
До слова, щороку 5-7 серпня рідні, друзі, побратими загиблих воїнів і не байдужі громадяни України приїжджають до каплиці у селі Лішня, де у молитві згадують справжніх Героїв України.