Децентралізація в дії: як сплачені «АТБ» податки змінюють Тернопіль

Опубліковано:
5 Серпня, 2020

Рівень життя мешканців нашої Тернопільщині багато в чому залежить від проєктів та ініціатив, які фінансують з бюджету. Таким чином, бізнес, який вчасно сплачує податки, інвестує у наш добробут і комфорт. Наочним прикладом тому може стати діяльність багаторічного лідера української роздрібної торгівлі – «АТБ».

Дотримуючись стратегії динамічного розвитку, компанія зуміла в нинішньому складному році побити власний рекорд щодо обсягу сплати податків і зборів. Тільки за шість місяців 2020-го корпорація «АТБ» перерахувала до бюджетів усіх рівнів, у тому числі й до скарбниці нашого файного міста, 7,57 млрд грн. (включаючи митні платежі та ЄСВ). Згідно з інформацією з відкритих джерел, це на 32,5% більше за минулорічні показники  аналогічного періоду.

«Цей рік, незважаючи на надзвичайно складні обставини, в яких опинився бізнес через  пандемію коронавірусу, корпорація «АТБ» проходить впевнено, залишаючись лідером ринку й одним із найбільших платників податків в Україні. Можу навести два приклади:

– сума сплачених нами податків за пів року в три рази перевищує річний (!) бюджет таких міст, як Суми, Херсон, Черкаси, Тернопіль, Луцьк;

  сплачені нами за перше півріччя податки в два рази перевищують суму державних інвестицій у будівництво нового аеропорту в Дніпрі.

Коли нам ставлять питання, що таке соціально відповідальний і патріотичний бізнес, для мене відповідь очевидна. Це не тільки благодійні проєкти, соціальні ініціативи, інвестиції, нові робочі місця. По-перше, це прозора та системна діяльність бізнесу в наших економічних реаліях. По-друге,  ефективне використання зроблених бізнесом інвестицій органами центральної та місцевої влади», – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Варто зазначити, що такі високі темпи зростання бюджетних платежів компанія показує вже декілька років поспіль. За підсумками 2019-го «АТБ» посіла перше місце в галузі серед 100 найбільших представників бізнесу за обсягом перерахованих платежів до бюджетів усіх рівнів.

Корпорація «АТБ» є однією з найпрозоріших і найвідкритіших в Україні. Минулого року до бюджетів різних рівнів і спецфондів вона спрямувала 12,6 млрд грн., що на 34% перевищило показники попереднього періоду.

Своїм основним завданням компанія визначила безперебійне забезпечення громадян якісними продуктами за доступними цінами. Вартість товарів у 1137 супермаркетах цієї торговельної мережі завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Магазини лідера українського ритейлу сьогодні працюють у 293 населених пунктах 24 областей країни, включаючи і Тернопільську. Асортимент кожного із дискаунтерів перевищує 3,5 тис. найменувань. Це гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності. Майже третину асортименту зараз становить продукція власних торгових марок.

Навесні поточного року компанія відкрила принципово новий напрямок ритейлу – в Україні з’явився перший продуктовий онлайн-магазин «АТБ» повного циклу. Весь процес від замовлення товарів до їхнього отримання займає менше однієї години. Крім того, почали працювати сервіси попереднього замовлення й адресної доставки продуктів. Це дозволило мільйонам громадян, серед яких і мешканці Тернополя, не відчувати дефіциту якісних продуктів і при цьому економити власні кошти.

Компанія «АТБ» зуміла значно збільшити товарообіг і  вже перерахувала 4,83 млрд грн. податків до державного бюджету, 1,62 млрд грн. – до місцевих бюджетів, а 1,12 млрд грн. – до цільових фондів. Після реформи децентралізації чимала частина сплачених відповідальним бізнесом грошей залишається на місцях, тому це дуже важливо. Ці кошти спрямовуються на боротьбу з пандемією, ремонт доріг, шкіл, лікарень, будівництво парків, мостів тощо. Крім того,  вони йдуть на зарплати працівникам бюджетної сфери, пенсії, соціальні виплати, а також субсидії, які після підвищення комунальних тарифів стали справжнім порятунком для багатьох українських родин. Отже, кожна компанія, яка працює відкрито та наповнює бюджет, робить величезний внесок у покращення рівня нашого життя.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #АТБ, #децентралізація, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #податки, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: