До Маріїнського духовного центру Зарваниця прибули на реколекцію родичі загиблих героїв Тернопільщини. Матері та дружини візьмуть участь у богослужіннях та спілкуються з духівниками. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
«Ми тут відпочиваємо серцем і душею. Нам тут добре і спокійно. Про нас добре піклуються. Сьогодні тут двадцятеро матерів, ми потребуємо таких зустрічей, через два тижні сюди на реколекцію приїдуть інші матері та дружини, які втратили своїх чоловіків та синів на війні чи під час Революції Гідності», – каже Мирослава Питак, матір загиблого бійця Андрі Питака.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, уже не вперше у Маріїнському духовному центрі Зарваниця відбувається ре колекція для рочків загиблих військових. Їхня основна мета – духовне відновлення матерів та дружин загиблих в українсько-російській війні героїв.