Віктор Овчарук вручив медичним працівникам закладів охорони здоров’я Борщівщини відзнаки Тернопільської обласної ради та подякував за жертовну працю і врятовані людські життя.
– Сьогодні, з огляду на поширення коронавірусу, професія медика набула особливого значення та важливості. Ви як справжні професіонали гідно стали на боротьбу з цією невідомою недугою, часто ризикуючи власним здоров’ям та життям, – зазначив голова обласної ради. – І так є при будь-якій ситуації: з якими б проблемами зі здоров’ям до вас не зверталися люди, ви завжди прийдете на допомогу, виявляючи відданість своїй справі. Низький уклін за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше. Земний уклін усім медичним працівникам!
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ