У Тернополі попрощаються з підполковником Володимиром Войнарським

Опубліковано:
30 Липня, 2020 о 13:43

Передчасно переспалося битися серце правоохоронця Володимира Войнарського. Сьогодні,  30 липня о 20.00 в Будинку скорботи, що по вулиці Микулинецькій у Тернополі відбудеться панахида.

Як зазначають його колеги, Володимир був зі щирим і добрим серцем, з чистою і світлою душею та відкритою усмішкою. Таким його запам’ятаємо назавжди.



Спочине Володимир Войнарський на  Микулинецькому кладовищі. Похорон відбудеться 31 липня об 10 годині.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Володимир Войнарський, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Військовий на позивний «Прапор»
08:43, 1 Грудня, 2025

«Найбільший страх — не загинути, а стати безкорисним»: історія військового з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: