На Тернопільщині відкрито завод МК “Бетон”. Участь у події взяв віцепрезидент Національного комітету Міжнародної торгової палати України Тарас Демкура. Інформацію про це можна побачити на його сторінці у Фейсбуці. Там же − світлини та відео з місця події.
Відкриття підприємства стало свідченням того, що будь-яку проблему міста, області та країни можна вирішити. Важливо лише мислити в інтересах регіону і його жителів. Адже у результаті відкриття нового бетонного заводу збільшилася кількість робочих місць, а це в умовах пандемії та кризи вважається значущою подією.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/07/30/a20cf8222c3980cf239798802a565330.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/07/30/339fca14dd874e4b660e1d66de1fe1df.jpg)
Поява нового підприємства стала можливою завдяки співпраці багатьох людей, − тих, хто допомагав у будівництві та підтримував ініціаторів проєкту і його виконавців. На їх адресу під час церемонії відкриття заводу пролунало багато вдячних слів.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/07/30/6c1b3d61818094340ca0bf1111c8c946.jpg)
До слова, назва нового підприємства пов’язана з ініціаторами проєкту: в ній “зашифровані”прізвища Мазур і Коруц. Саме Микола Мазур, Володимир і Богдан Коруц є “винуватцями” події. А власне ідея створення підприємства з’явилася наприкінці минулого року, під час відпочинку одного з них та обговорення проблем регіону.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/07/30/0216a54dde42aeda977470a133fe7c4a.jpg)
Сьогодні багато хто висловлює подяку усім причетним до появи нового підприємства та бажає успіхів у бізнесі, вдячних клієнтів. А також − більше новобудов, участь у зведенні яких братиме і МК “Бетон”.
Справді, часи дають нам усім випробування, і приклад з підприємством МК “Бетон” дає надію на краще.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/07/30/a61dc9c60e53d3e93ac0e0043a0911f5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/07/30/ba68496022d844a5b71c9fff06291725.jpg)