У Тернополі відійшов у вічність викладач педагогічного університету Андрій Синільник. Серце чоловіка перестало битися на 96-році життя.
«Із сумом повідомляємо, що на 93-му році життя помер Андрій Дмитрович Синільник — кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри ботаніки, вчений-агроном, який стоїть біля витоків становлення інтенсивних технологій вирощування гороху посівного, цукрових буряків, редьки олійної та ролі сірки у формуванні урожаю рослин в умовах достатнього зволоження», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Більшість свого життя чоловік присвятив викладацькій роботі. За 69-річну трудову діяльність, 32 роки Андрій Дмитрович пропрацював у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Як зазначають студенти, викладач назавжди залишиться у їхній пам’яті.