Політична партія «Республіканська платформа» на початку серпня розпочинає проведення партійних праймеріз серед кандидатів у депутати на місцевих виборах, що відбудуться у жовтні цього року.
Про це повідомив голова обласної партійної організації Республіканської платформи Тернопільщини Руслан Кулик.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За його словами, це дасть можливість побачити хто з потенційних кандидатів має підтримку серед населення, кому люди довіряють та хочуть бачити своїм представником у раді.