Жителі Тернопільщини ще до перерозподілу районів починають сумувати за «старими добрими часами», коли їхні райони працювали наповну. У соцмережі facebook Viktor Svyshcho у групі «Нараїв, с. Бережанського району» опублікував світлини мальовничого села Нараїв та наголосив, що хоча район ліквідовують, але села живуть і розвиваються.
«Добрий день, земляки. Кажуть, що Бережанського району вже немає, зате залишаються наші села, наші вулиці, наші хутори, урочища. На днях побував на “Потоці”. Гарна вулиця, міцна дорога, будинки, хороші люди і чистий струмок, тобто ” Потік”. Видно люди розуміють цінність чистого довкілля», – пише Viktor Svyshcho.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ