У Тернополі на проспекті Степана Бандери сьогодні, 20 липня, проводитимуть фрезерування дорожнього покриття. Рух від готелю «Avalon» до міського стадіону буде частково обмежений. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
З 20:00 год. 20 липня до 06:00 год. 21 липня рух транспорту здійснюватиметься почергово однією зі смуг руху. Також буде призупинено роботу тролейбусів, що курсують через просп. Степана Бандери. Автобуси і маршрутки, що проходять проспектом Степана Бандери, працюватимуть без змін.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, на ділянці проведення ремонтних робіт будуть встановлені дорожні знаки відповідно до схеми організації дорожнього руху.