Тернопільщина – у п’ятірці найгірших областей України (Інфографіка)

Опубліковано:
15 Липня, 2020

Тернопільська область за результатами першого кварталу 2020 року  зайняла майже передостаннє місце серед 25 регіонів України за соціально-економічним розвитком.

Рейтингова оцінка за січень-березень оприлюднена на сайті Міністерства розвитку громад та територій.

Загалом рейтинг розроблений за результатами моніторингу 26-ти показників, що характеризують стан та динаміку соціально-економічного розвитку регіонів.

Серед них, зокрема, ключові показники – економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури, відновлювальна енергетика.

Моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів проводиться згідно із постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку і методики проведення моніторингу та оцінки результативності».

Перелік областей замикають, після Чернівецької та Закарпатської областей – Тернопільщина й зрозуміло, Донецька та Луганська області.

Ну, із Донеччиною та Луганщиною, там все ясно, чому такий рейтинг. Але от «амбіційно-гонорова» Тернопільщина із своїми масштабними планами, інвестфорумами, активною участю в міжнародних виставках, симпозіумах, транскордонному та інших «співробітництвах» й досить витратних для краю виїзних і «невиїзних» засіданнях типу «Трейд» та інших «клубів» , чому вона, як кажуть, «пасе задніх»?

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #рейтинг, #статистика, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: