У Тернополі на вул. Оболоня і вул. Митрополита Андрея Шептицького внесли зміни в організацію дорожнього руху. Таке рішення прийняли через постійні затори. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
На перехресті вулиць встановили тимчасову кільцеву транспортну розв’язку. Такі зміни забезпечать безпеку руху транспорту у всіх напрямках та зменшить ймовірність утворення заторів. Також, задля розвантаження дороги на вул. Митрополита Андрея Шептицького, зменшили кількість місць для паркування транспортних засобів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/07/14/c21a55ef3e09176d34e6342409d1b0e5.jpg)