Через проходження паводкової хвилі по річці Дністер, забрудненні джерел водопостачання на Монастирищині. Людям досі небезпечно пити воду із колодязів.
Як повідомляють у Держпродспоживслужбі, у забрудненій питній воді може бути вірус гепатиту А, черевного тифу, дизентерії, ентеровірусної інфекції та інших небезпечних хвороб. Зараз вода з колодязів може бути джерелом та фактором передачі небезпечних інфекційних хвороб, в першу чергу кишкових.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, як відбулося 1 липня, розглянули можливості грошової компенсації людям, які зазнали збитків від негоди.