У селі Великі Гаї молодь замітила стадіон. Пусті пляшки, пакети — усе це залишили на сидіння. Таку картину застав голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман.
За його словами, він уже не раз звертався до мешканців громади не сміти у місцях масового відпочинку. Багато хто дослухався, але залишаються і ті, яким байдуже на працю людей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Сьогодні 30.06.2020 року на стадіоні с Великі Гаї зустрів ось таку картину, тому ще раз звертаюся до молоді, особливо до тих хто залишив це сміття на стадіоні, до кінця дня поприбирайте за собою. Інакше нам прийдеться закрити стадіон для відвідувачів», — йдеться у повідомленні.
Також голова громади наголосив, що згідно із законом ті, хто не досяг 18 років, не можуть з’являтися без дорослих у громадських місцях. За порушення закону встановлена адміністративна відповідальність.