У Тернополі поліціанти затримали трьох осіб, причетних до квартирної крадіжки. Чоловіки проникли до помешкання жительки обласного центру та викрали звідти гроші та ювілеріні вироби.
За попередньою інформацією, невідомі проникли до оселі шляхом підбору ключів. З помешкання злодії винесли золоті та срібні ювелірні вироби на суму майже 15 тисяч гривень. Втекти далеко їм не вдалося – їх затримали, коли вони сідали у свій транспортний засіб марки Volkswagen Passat. Викрадене у чоловіків правоохоронці вилучили.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Розшуківці отримали інформацію від колег із Львівської області про групу квартирних злодіїв. Саме це допомогло оперативникам Тернопільщини вчасно зреагувати та не допустити масових крадіжок. Підозрювані – жителі Львівської області віком від 25-30 років. Усі троє уже притягувалися до кримінальної відповідальності за майнові злочини”, – каже старший оперуповноважений управління карного розшуку ГУНП Анатолій Гребінчук.