«Замуровали заживо тварин»: у Тернополі зоозахисники б’ють на сполох
- Опубліковано: Галина Кіт
- —
- 15 Червня, 2020 о 19:43
25.06.2026
00:51:17
У Тернополі на вул. Леся Курбаса 6, 14 червня, комунальники замурували підвальне віконце, де мешкали коти. Наразі, доля тварин невідома. Про це повідомляє зоозахисниця Людмили Чеховської.
Мешканці будинку обурені такими діями. За словами людей, комунальники жорстоко замурували тварин заживо у підвалі.
«Просимо невідкладно розібратись у ситуації, чому досі та на якій підставі ЖКГ замуровують заживо, виганяють чи можливо знищують в інший спосіб безпритульних тварин всупереч рішенню ТМР від 24.07.2019 року про Правила утримання домашніх і безпритульних тварин на території міста Тернопіль!», — йдеться у повідомленні зоозахисників.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026