“Файне місто Заліщики? – повідомляє у соцмережі Ірина. – Знову підстрілена собака, тепер вже в самому центрі міста. І ця бідолага була мішенню десь зовсім поряд з дитячим майдпнчиком. Але ж як завжди – ніхто нічого не бачив. Правда, у більшості є важливіші справи, а ніж перейматися живодером, який стріляє у собак… це не людина, щоб аж так піднімати лемент на все місто? Чекаємо на час, коли стріляти почне в людей?”
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України