Пропонуємо нашим читачам сьогодні перенестись в минуле і подивитись яким було місто Бережани на Тернопільщині в ХІХ ст. До вашої уваги фото та малюнки на яких можна побачити, якими були Бережани колись і порівняти наскільки змінились з тих часів.
До речі, в 2020 році виповнюється 645 років із часу першої згадки про Бережани в писемних джерелах, а також 490 років із часу, коли Бережани отримали Магдебурзьке право. Від 1772 року Бережани належали до Австрії; 1781 році стали повітовим містом.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/13/93e78c7c1d4453fe1c5e23f2cde6e691.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/13/d636e4b552823962f6909ccab0b977f0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/13/df01120e1a653ea17d1506db1b7fc8c4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/13/cee876596d14ea36d707979a92349fbe.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/13/1744d9b2dc5a430cd818d750c7d70bc5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/13/653a358be686294f676e15838c5d7742.jpg)
Джерело фото: https://www.sbc.org.pl