«Тернопільська обласна рада прийняла правильне рішення про створення Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини», – Віктор Овчарук

Опубліковано:
6 Червня, 2020 о 08:13

У Тернополі презентували фотоальбом про Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Він є першим звітом, підбиттям підсумків річної роботи комунальної установи Тернопільської обласної ради.

Водночас, як зазначає директор Євген Філь, це є і своєрідним планом діяльності на наступні роки, адже альбом містить проекти нових виставок, залів з експонатами, монументу «Покрова – опікунка Українського війська», нового фасаду приміщення тощо.Нагадаємо, що фундатором спорудження монументу Святої Покрови, згідно заповіту, є уродженець Тернопільщини Степан Шпак – колишній громадський діяч і член Видавничого Комітету “Літопис УПА” в Канаді. Облаштування території та закладання фундаменту буде здійснено за кошти обласного бюджету.

Також, за словами голови обласної ради Віктора Овчарука, з обласного бюджету буде виділено більше 2 млн гривень на реконструкцію приміщення музею.

– Тернопільська обласна рада прийняла правильне і важливе рішення про створення Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини, який об’єднав музеї області, пов’язані з історією визвольних змагань. У Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини буде зібрана вся історія боротьби України за незалежність. У тому числі і новітня героїка під час Революції Гідності та російсько-української війни на сході нашої держави.

За рік діяльності зроблено чимало – підготовлено виставки, реалізовуються різні проєкти, опрацьовуються архівні матеріали, поповнюються фонди музею, у чому допомагають громадські організації, активісти та меценати не тільки з України, а й з-за кордону. Усім їм дякую за підтримку нашого музею.

Попереду – ще більше роботи. Переконаний, що усі задуми, ідеї та проекти колективу музею вдасться зреалізувати, – прокоментував Віктор Овчарук.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #альбом, #музей, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #овчарук, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: