Тернополяни просять вдосконалити рух транспорту на одній з вулиць
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 26 Квітня, 2020 о 14:13
24.06.2026
00:58:54
«Зміна розмінки на в. Коновальця», – таку петицію 23 квітня у Тернопільській міській раді зареєстрував Олександр Сторчак. У тексті петиції, він зазначає:
«На даний момент, на в. Коновальця, біля кільця є дві смуги руху при виїзді на кільце, як зображено на малюнку. Оскільки дорожнє полотно дозвоєю збільшити кількість смуг, пропоную зробити 3 полоси: наліво, прямо, направо, з цілю оптимізації руху», – пише Олександр Сторчак.
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026